Мінцифри просить соцмережі знизити вимоги щодо контенту з України

Мінцифри просить соцмережі знизити вимоги щодо контенту з України. || Фото: slovoidilo.ua

З початку війни соцмережі, зокрема Instagram Facebook, стали одними з основних платформ, де висвітлюють всі ті страшні події, які відбуваються під час війни в нашій країні. Однак, звірства рашистів не витримують навіть соцмережі. Точніше, вони мають правила, згідно з якими цей контент вважається неприйнятним.

Через публікацію фото чи відео з війни, облікові записи людей блокують або вони потрапляють в так званий «тіньовий бан». Саме тому Мінцифри запросило «зелений коридор» в компанії Meta, щоб знизити вимоги до контенту про Україну та війну. Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров і інтерв’ю РБК-Україна.

Сейчас все самое оперативное в нашем Telegram-канале. Подписывайтесь, чтобы быть в курсе самой важной информации

По словам міністра, основне прохання – це адаптувати політику корпорації в соціальних мережах щодо України. Необхідно, щоб аналітики та фахівці компанії проаналізували види та формати контенту, який зараз українці використовують, щоб доносити правду. Це допоможе зменшити кількість блокувань українських аккаунтів.

Українці, особливо лідери думок, не повинні бути жорстоко обмежені правилами соцмереж, якщо це стосується війни, вбивств та звірства, які вчиняють окупанти, - зазначив Федоров.

"Я їм пояснював: якщо в нас помирають люди, по хатах запускають ракети і ми це викладаємо, то це контент, який має поширюватися. Тому що цей жах відбувається на наших вулицях. Чому цей контент блокується, якщо це правда? - резонно зазначає міністр. - Я попросив "зелений коридор", щоб ми могли швидко звертатися щодо розблокування наших лідерів думок та аккаунтів громадян, які розповідають про те, що тут відбувається. Якщо Росія розповсюджує фейки, то ми просто розповідаємо правду. Думаю, що таке рішення буде. Ми постійно 24/7 в комунікації і поступово ці питання вирішуються, блокувань стає менше і їх вдається швидко знімати".

Нагадаємо, раніше Vgorode повідомляв, що у Міністерстві цифрової трансформації відповіли на найпоширеніші питання отримання 6 500 гривень фінансової допомоги у рамках "єПідтримки" та оформлення допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

Последние новости