На що слід звернути увагу при виборі кредитних умов

Суспільство
04 червня 17:42

Використання кредитних коштів - звичайна практика, до якої вдається більшість громадян України. Непередбачені витрати неминуче підривають сімейний бюджет. Якщо ситуацію ускладнюють обов'язкові витрати через важливі покупки, оплату операцій або поломку техніки, при нестачі фінансів доводиться терміново шукати рішення. У такому випадку найзручнішим способом стає отримання кредиту. Але пропозицій багато, і потрібно знайти серед них найбільш вигідне.

Онлайн креди на карткуОнлайн креди на картку

Обираючи кредитно-фінансову організацію, яка без зайвих питань і бюрократичної тяганини надасть гроші в борг, звертайте увагу на ключові критерії:

  • Швидкість оформлення кредиту.
  • Зручність і простота процедури оформлення.
  • Який відсоток схвалення кредиту характерний для цієї організації.
  • Чи можна отримати позику в будь-який час, звернувшись при нагальній потребі.
  • Які документи потрібні для оформлення кредиту.
  • Наявність і складність вимог до позичальника.
  • Чи є вибір умов кредиту і наскільки вони вигідні для позичальника.

Звернувши увагу на ці фактори і порівнявши кредитні пропозиції, доступні звичайним споживачам, можна помітити, що за всіма пунктами перевагу мають такі мікрофінансові компанії, як Легко Кредит.

Чому краще брати кредит у МФО?

Розглянемо кожен пункт із списку критеріїв детально, застосовуючи до мікрофінансової організації.

Ніде швидше вам не нададуть гроші, як у кредитному сервісі, де обробкою заявок і прийняттям рішень займається спеціальна програма. Якщо звичайному фахівцю на розгляд інформації знадобиться кілька днів, то автоматична система впорається за 10-15 хвилин.

Процес оформлення позики максимально спрощений. Запит на кредит онлайн від Lehko Credit подається через Інтернет, і не викликає труднощів із заповненням форми, яка гранично зрозуміла.

Високий відсоток схвалення. Кредит від МФО вважається майже безвідмовним варіантом з максимальною кількістю схвалених заявок.

Кредитування, починаючи від подання заявки і завершуючи отриманням позичкових коштів, відбувається в онлайн режимі. Сайт доступний цілодобово, як і послуги мікрофінансової організації.

Якщо у вас був негативний досвід оформлення кредиту в банку, де вимагалося надати список документів, включаючи довідку про доходи, забудьте про це, коли звертаєтесь за фінансовою підтримкою в МФО. З документів потрібно мати лише паспорт громадянина України і ІПН. Жодних довідок та інших зайвих паперів від вас не вимагатимуть.

Вимог до позичальника при оформленні онлайн-позики всього кілька. Це вік - не менше 18 років, і громадянство України. Ще знадобиться банківська картка, оскільки на неї будуть перераховуватися кредитні гроші.

У МФО діють лояльні умови, які можна вибирати самостійно. Заявник сам, використовуючи електронний калькулятор, що є на сайті компанії, виставляє суму позики і термін її повернення. А програма вже розрахує вартість кредиту і запропонує зручний графік його погашення.

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах