Сервіс Booking запустив знижки на оренду житла для українських біженців у Європі

Сервис Booking запустил скидки на аренду жилья для украинских беженцев в Европе - фото: Margaret Polinder/Unsplash

Сервис Booking запустил скидки на аренду жилья для украинских беженцев в Европе - фото: Margaret Polinder/Unsplash

Події
30 березня 17:12

Міжнародний сервіс інтернет-бронювання готелів по всьому світу Booking вирішив зробити знижки для українських біженців під час оренди тимчасового житла в Європі.

На сайті Booking сказано, що тимчасове житло для тих, хто має потребу, можна бронювати не раніше ніж за три дні до заїзду. Пільгові спеціальні тарифи саме для українських біженців мають на увазі знижки від 50% до 100% без урахування податків та зборів. Житло для оренди надають у Молдові, Польщі, Словаччині, Румунії, Італії, Угорщині, Австрії, Чехії та Німеччині.

Більш актуальну інформацію читайте на нашому Telegram-каналі.

Відомо, що проект запущено разом із партнерами – власниками об'єктів розміщення в Європі. Через технічні обмеження остаточна ціна безкоштовних варіантів проживання на офіційному сайті становить 0,01 євро, але ця сума не стягуватиметься.

Спецтариф для українських біженців доступний лише для людей, які вимушено залишають Україну. Під час реєстрації заїзду працівники об'єктів розміщення можуть попросити пред'явити посвідчення особи: паспорт чи будь-який інший документ із зазначенням українського місця проживання.

Ціни на оренду житла у Європі для українських біженців - фото: booking.comЦіни на оренду житла у Європі для українських біженців - фото: booking.com

Слід зазначити, що Booking.com не стягує комісію за бронювання за тарифами, спрямованими на допомогу українським біженцям. Але в деяких випадках при розміщенні громадян можуть вимагати сплатити додаткові збори у тій чи іншій країні, наприклад, міський чи туристичний податок.

Раніше Vgorode повідомляв, як отримати компенсацію українцям, хто дав притулок у себе біженцям.

Приєднуйтесь до групи свого району на Facebook:

Березняки, Борщагівка, Виноградар, Воскресенка, Голосієво, Дарниця, ДВРЗ, Куренівка та Пріорка, Лісовий масив, Лук'янівка, Мінський масив, Нивки, Оболонь, Відрадний , Поділ, Позняки, ПОХ, Русанівка, Солом'янка, Троєщина, Теремки, Татарка, Шулявка.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах