Науковці розробили препарат для загоєння опіків від фосфорних снарядів

Науковці розробили препарат для загоєння опіків від фосфорних снарядів

Науковці розробили препарат для загоєння опіків від фосфорних снарядів фото: kr.informator.ua

Події
22 червня 20:34
Автор: Юлия Булыга

Російські окупанти застосовують в Україні заборонені фосфорні бомби, рани від яких дуже глибокі та не загоюються. Вчені Інституту фізики НАН України створили препарат "Гідробинт", який прискорює загоєння опіків від такого типу снарядів.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Київські науковці не тільки розробили ліки, але й виготовляють їх самі та надсилають у польові госпіталі, пише "Вечірній Києв".

Завідувач лабораторії радіаційних технологій Інституту фізики НАН України доктор фізико-математичних наук Володимир Неймаш каже, що на передовій до польових госпіталів надходить багато поранених з опіками від російських фосфорних зарядів, а традиційні засоби лікування не допомагають: "хлопці кричать від болю, навіть "Лідокаїн" і морфін не діють".

Медики звернулися за допомогою до вчених і після отримання "Гідробинта" повідомили, що біль у поранених спадає відразу після накладання. Рани очищаються та загоюються.

Але потужностей вчених недостатньо, щоб задовольнити потреби фронту і жертв ракетних обстрілів у тилу. Вони звертаються до промисловців з пропозицією безоплатно передати технологію, встановити і налагодити технологію виготовлення медичних виробів "Гідробинт" на всіх етапах, окрім електронно-променевої обробки, яка потребує дорогого обладнання та інфраструктури, відповідних дозволів та досвіду.

Приєднуйтесь до групи свого району на Facebook:

Березняки, Борщагівка, Виноградар, Воскресенка, Голосієво, Дарниця, ДВРЗ, Куренівка та Пріорка, Лісовий масив, Лук'янівка, Мінський масив, Нивки, Оболонь, Відрадний , Поділ, Позняки, ПОХ, Русанівка, Солом'янка, Троєщина, Теремки, Татарка, Шулявка.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах