Київська мерія агітує набирати воду у багаторазові пляшки у барах та кафе

Київська мерія агітує набирати воду у багаторазові пляшки у барах та кафе.

Київська мерія агітує набирати воду у багаторазові пляшки у барах та кафе. Фото: pixabay.com

Події
04 липня 2022 20:06

КМДА запускає важливу ініціативу щодо зменшення кількості пластику в Україні. Якщо кияни почнуть масово набирати воду в ті самі пляшки, це допоможе зменшити оборот одноразового пластикового посуду і сприятливо позначиться на екології.

Особливо актуальною є проблема одноразових стаканчиків та пляшок влітку, коли стоїть спека і люди багато п'ють на вулиці. Влада Києва закликає зменшити оборот пластикового посуду.

Зараз все найоперативніше в нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як розповів голова управління екології та природних ресурсів Олександр Возний, усі заклади харчування, які приєднаються до акції КМДА, отримають на дверях спеціальну наклейку. Будь-який перехожий, який побачить таку наклейку, матиме право зайти всередину кафе чи ресторану і без запиту наповнити свою багаторазову пляшку фільтрованою водою.

Адреси всіх таких точок громадського харчування з безкоштовною водою позначатимуться у додатку "Київ цифровий", що зробить пошук води легким та швидким.

За словами Олександра Возного, багато представників ресторанного бізнесу вже висловили згоду брати участь у цій екологічній ініціативі мерії.

Нагадаємо, у серпні минулого року Vgorode писав, що у Києві організатори екологічного стартапу Ecola запустили проект "Наповняй пляшку тут", головною метою якого є збереження навколишнього середовища за допомогою відмови від пластикових пляшок.

Суть його в наступному – столичні ресторани безкоштовно наливають воду всім охочим, і завдяки цьому кияни та гості столиці можуть брати із собою з дому багаторазову пляшку та наповнювати її у закладах, коли буде така потреба.

Таким чином, ми бачимо, що приватна ініціатива минулого року вже підтримана чиновниками київської мерії цього року.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах