На Київщині на згадку про окупацію випустили "бучанські монети"

На Київщині на згадку про окупацію випустили "бучанські монети".

На Київщині на згадку про окупацію випустили "бучанські монети". Фото: Бучанська міська рада

Події
30 серпня 2022 23:39

Сувенірні монети випустили обмеженим тиражем, для колекціонерів. Цілі випуску монет – нагадати про звірства російської армії у Бучі та зібрати гроші для відновлення міста.

На пам'ятних монетах, дизайн яких було розроблено жителями Бучі, зобразили церкву, дерево та велосипед – це нові символи цього міста. Відеоролик з велосипедистом, який їде вулицею Бучі, якого на перехресті розстрілюють росіяни, подивилися мільйони українців. Церква – це також відоме місце, куди зараз приїжджають офіційні делегації. У церковному дворі було поховано вбитих під час окупації мешканців Бучі. А дерево – це символ відродження життя.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Ті, хто придумав проект із монетою, присвятили її створення всім загиблим від рук окупантів жителям Бучі. За словами ініціатора проекту випуску колекційного набору Владислава Кушніра, передає ТСН, на монетах написано, що Буча – це непокорене місто, бо ми, бучанці, не підкорилися. І створення монети – це нагадування про нашу непокірність.

Монети виготовлені для колекціонерів з різним покриттям – платиновим, нікелевим та золотим. Усього випущено 7500 монет. П'ята частина виторгу від продажу піде на відновлення міста Буча.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах