"Будинок з комахами" додали до державного реєстру пам’яток

"Будинок з комахами" додали до державного реєстру пам’яток -

"Будинок з комахами" додали до державного реєстру пам’яток - фото: suspilne.media

Події
22 червня 2023 20:16
Автор: София Бакун

Міністерство культури внесло прибутковий будинок Марії Станіславської на вулиці Володимирська, 93 до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією пам’ятка архітектури місцевого значення.

За інформацією Мінкульту, рішенням КМДА від 2021 року занесений до Переліку об’єктів культурної спадщини та має охоронний статус щойно виявленого об’єкта культурної спадщини. У 2022 році Окружний адміністративний суд міста позбавив будинок цього статусу, однак рішення у цій справі так і не набрало чинности через подання апеляції Офісу Генерального прокурора.

КМВА доручили проінформувати власника пам’ятки про занесення пам’ятки культурної спадщини до Державного реєстру, а також протягом 2023 року, але не пізніше шести місяців після скасування воєнного стану в Україні, забезпечити приведення облікової документації.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Військова адміністрація має забезпечити розробку та затвердження науково-проєктної документації з визначення меж й режимів використання території цієї пам’ятки, а також розроблення та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж території пам’ятки культурної спадщини.

Будинок з мухами (також відомий як Будинок з комахами) — історичний будинок, який має фасадну декорацію у вигляді рельєфних зображень комах. Нагадаємо, в цьому році було відкрито кримінальне впровадження щодо забудовника, який розібрав частину третього поверху пам’ятки архітектури.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

"Підсумки дня. Новини України та світу" - о 22:00 пишемо добірку про те, що важливого відбулося протягом дня.
Vgorode.ua Київ - усе, що стосується нашого міста.
"Диван зачекає" - куди ходити у Києві, та як розважатися.
"Сова" - кращі добірки кіно, серіалів, та музики.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах