Під Києвом продали спиртзавод за 6,5 тисяч гривень

Під Києвом продали спиртзавод за 6,5 тисяч гривень -

Під Києвом продали спиртзавод за 6,5 тисяч гривень - фото: prozorro.sale

Події
16 вересня 13:28
Автор: София Бакун

Фонд державного майна України продав ДП "Триліський спиртовий завод" на аукціоні за 6 553,44 гривень. До того ж, на аукціон з’явився лише один учасник.

Як розповіли ФДМУ Телевізійній службі новин, в цьому році продати це завод намагалися двічі. Тільки на третьому аукціоні з’явився інвестор, який був готовий купити підприємство за 6,5 тисяч гривень.

Причина такого низького попиту на купівлю спиртзаводу проста: підприємство не веде свою діяльність з 2010 року, його обладнання та ремонт давно застаріли.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

До оголошеної вартості заводу, новоспечений власник має заплатити 11,439 мільйонів гривень боргів, , в тому числі по зарплаті — 3,944 млн грн та перед бюджетом — 5,736 млн грн. Останні переможець має сплатити протягом шести місяців. Крім цього, наразі завод веде 20 судових спорів, з яких 18 – про стягнення заборгованості по зарплаті.

Спиртовий завод розташований на земельній ділянці площею майже 105 гектар,  а ідентифікаційний код його покупця належить головній бухгалтерці агропромислової компанії.

Представники заводу наголошують, щодо покупки з ними ще ніхто не зв’язувався, тому, що буде далі з заводом поки достеменно не відомо.

Нагадаємо, вестибюль станції метро "Лук'янівська", яка на початку 2022 року постраждала внаслідок російського ракетного удару, вирішили відремонтувати. Так, тендер на ремонт вже з'явився на сайті Prozorro. На роботи готові витратити майже 85 мільйонів гривень. Очікується, що ремонтні роботи завершаться на початок 2024 року. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

"Підсумки дня. Новини України та світу" - о 22:00 пишемо добірку про те, що важливого відбулося протягом дня.
Vgorode.ua Київ - усе, що стосується нашого міста.
"Диван зачекає" - куди ходити у Києві, та як розважатися.
"Сова" - кращі добірки кіно, серіалів, та музики.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах