Як функціонують готелі Києва в умовах відсутності світла та тепла

Як функціонують готелі Києва в умовах відсутності світла та тепла.

Як функціонують готелі Києва в умовах відсутності світла та тепла. Фото: startour

Події
24 листопада 23:14

23 та 24 листопада у багатьох київських готелях були великі проблеми з комунальними послугами, спричинені частковим блекаутом в Україні.

Коли 23 листопада російські ракети атакували об'єкти критичної інфраструктури в Києві та інших регіонах України, у більшості готелів світло пропало так само, як і в інших будівлях столиці. З'ясувалося, що у значній частині готелів Києва тривале зникнення електрики, води та тепла нічим не відрізняється від відсутності цих послуг у житлових будинках. Всі опинилися в тих самих умовах.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Виявилося, що в багатьох готелях не могли надати своїм постояльцям навіть базові послуги. Так, у City Hotel у центральній частині Києва була відсутня вода. Однак на вечір 24 листопада світло вже було, було й опалення.

У готелі FireInn поблизу червоного корпусу університету журналістам The Page сказали, що на запитання дадуть відповідь пізніше, тому що "розряджається телефон". Незважаючи на знаходження готелю в центрі, проблеми зі світлом там були.

А готелі Голосіївського району взагалі не відповідали на дзвінки, що зовсім нехарактерно для мирного часу. Єдине пояснення - вони не мали світла, район здебільшого виживає без електрики.

Вдалося додзвонитися до готелю "Голосіївський". Там вода з'явилася 24 листопада у середині дня, проте станом на вечір світла та опалення так і не було. А у хостелі "Подільський парус" інакше - опалення є, як і вода, але світло відсутнє.

Журналісти з'ясовували, чи не було притоку в готелі додаткових клієнтів-киян, які віддали б перевагу ночівлі в готелі своїй квартирі. Проте виявилося, що в більшості готелів ті самі проблеми, що й в будинках у людей, і тому такого припливу нових постояльців немає, тому що нічого виграти порівняно з домашніми умовами у блекаут не можна.

Приєднуйтесь до групи свого району на Facebook:

Березняки, Борщагівка, Виноградар, Воскресенка, Голосієво, Дарниця, ДВРЗ, Куренівка та Пріорка, Лісовий масив, Лук'янівка, Мінський масив, Нивки, Оболонь, Відрадний , Поділ, Позняки, ПОХ, Русанівка, Солом'янка, Троєщина, Теремки, Татарка, Шулявка.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах