Як виглядає Будинок вчителя на вулиці Володимирській після ракетного обстрілу 10 жовтня - фото

Як виглядає Будинок вчителя на вулиці Володимирській після ракетного обстрілу 10 жовтня – фото.

Як виглядає Будинок вчителя на вулиці Володимирській після ракетного обстрілу 10 жовтня – фото. Фото: Фото: Тетяна Асадчева

Транспорт та інфраструктура
27 жовтня 2022 00:30

Стародавню будівлю, один із символів Києва, захищають від негоди, на об'єкті проводиться консервація, проте про повне її відновлення мови поки не йдеться.

Нагадаємо, вранці 10 жовтня Росія завдала масованого ракетного удару по території України. Окупанти РФ випустили десятки ракет протягом кількох годин. Одна з них потрапила на перехрестя вулиць Володимирської та бульвару Тараса Шевченка, зовсім поряд із побудованою ще за царських часів, 110 років тому, будівлею міського Будинку вчителя.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Через варварський обстріл окупантами історичного центру Києва Будинок вчителя виявився пошкодженим, як і сусідні знакові для столиці споруди - корпуси університету Шевченка, дві будівлі музею мистецтв на Терещенківській та багато інших.

Велика кількість киян була схвильована обстрілом однієї з найкрасивіших будівель столиці, знакової споруди для Києва, пише "Вечірній Київ". У Будинку вчителя було вибито вікна, виявився пошкоджений знаменитий скляний купол. Також були пошкоджені елементи на стінах та даху будинку.

Крім того, від вибухів було пошкоджено 15 дверей, а загальна площа розбитого скла – 550 кв. м., і це без урахування купола та вітражів.

З'явилися фотографії цієї споруди зсередини. Як видно на фото, замість зниклого скла та рам тимчасово вставлені плити OSB. Частково розбита скляний купол зараз накритий спеціальною захисною плівкою.

Наразі ліквідовано приблизно 65% усіх пошкоджень, завданих будівлі російським обстрілом. У Будинку вчителя у нормальному режимі працює світло, опалення, інтернет та телефон, а також каналізація.

Загальна сума збитків для будівлі поки не підрахована, її озвучать пізніше.

Фото: КМБУФото: КМБУ
Фото: КМБУФото: КМБУ
Фото: КМБУФото: КМБУ
Як виглядає Будинок вчителя на вулиці Володимирській після ракетного обстрілу 10 жовтня - фото фото 1Як виглядає Будинок вчителя на вулиці Володимирській після ракетного обстрілу 10 жовтня - фото фото 1
Фото: КМБУФото: КМБУ
Фото: КМБУФото: КМБУ
Фото: КМБУФото: КМБУ
Фото: КМБУФото: КМБУ
Фото: КМБУФото: КМБУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах