«Поруч зі мною!». Заслужена артистка України Таня Дяченко

250 – 350 грн.
«Рядом со мной!». Заслуженная артистка Украины Таня Дяченко - фото

«Рядом со мной!». Заслуженная артистка Украины Таня Дяченко - фото

Про цю співачку одесити говорять так: «Дивишся - гріє. Чуєш – гріє. Дивишся - а не достатньо, - хочеться чути. Чуєш і не розчаровуєшся у побаченому. Не питання симпатичності, питання бешкетності і запальності. Усього вистачає: образу, голосу, душі. Закохує у себе. Можна позаздрити чоловікові. І пожалі́ти його».
Таня Дяченко! Співачка, режисер, актриса . Лауреат конкурсу ім. В. Івасюка, переможниця п'яти міжнародних фестивалів. Працювала в театрі М. Мозгового.
На сьогодні Таня Дяченко є добровольцем Бучанської ДФТГ, яка надихає та підтримує свою країну! За роки війни Таня дала понад 200 благодійних концертів для наших бійців, побувала скрізь, де її завжди чекали з нетерпінням. Була нагороджена багатьма відзнакам, подяками, почесними грамотами та медаллю від ЗСУ.
Пісні Тані « Поруч зі мною», «Дурман- ріка», «І щоб не сталося розлуки», «Не віддам», «Ти заради мене», «Грає сонце» та інші, що звучать на різних музичних платформах, глибоко запали у серце кожного Українця.
Зараз нам всім, так бракує затишку і мирного життя, коханих поруч. Тому запрошуємо вас, 15 червня, о 19:00 у День Народження Тані, у «Затишний дворик» Жовтневого палацу (MЦKM) на концертну програму «Поруч зі мною», де на вас чекає море тепла, потужна енергетика чарівного голосу співачкі Тані Дяченко! Інформаційний спонсор концерту Радіо Шлягер FM.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua:
👉 Telegram-канал «Диван зачекає» - це найкращий гід по Києву
👉 Facebook
👉 Viber
👉 Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Концерти
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах