Шинель

250 грн.
Шинель - фото

Шинель - фото

Цікаво буде провести паралелі між головним героєм та людьми нашого століття, вивчити актуальний конфлікт та, мабуть, іронію долі для тих, хто боїться переступити за межі комфортних умов.

Доторкніться до класики через сцену театру і купіть квиток на спектакль «Шинель», запевняємо, що ви не пошкодуєте, що відвідали захід. Ви також можете перейти на сторінку ТЮГ на нашому сайті, щоб переглянути повний список усіх подій театру на найближчі місяці.

Про "Шинель" Н. Гоголя
Мотиви чортівни у творах Миколи Гоголя простежуються практично у всіх його роботах, і трагікомедія «Шинель» не є винятком. Головний герой, Який, бідний чиновник років 50, піддається постійним висміюванням за свій зовнішній вигляд і за свою боязкість.

Єдина втіха головного героя – це його робота, якою він жив. Але так було доти, доки його стара шинель не зносилася і не перетворилася на лахміття. В надії полагодити її, він звертається до місцевого кравця. Останній відмовляється лагодити її та вмовляє чиновника пошити йому нову.

Який погоджується на обновку, витрачає останні гроші, а поки кравець шиє, він стає одержимим новою річчю. За іронією долі, ця ж шанель стає причиною смерті головного героя, а в подальших подіях трагікомедії Який представлений у ролі примари. Яка ж доля заблудлої душі? Ви дізнаєтесь у театрі.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua:
👉 Telegram-канал «Диван зачекає» - це найкращий гід по Києву
👉 Facebook
👉 Viber
👉 Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Театри
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах