Візит

50 – 700 грн.
Визит - фото

Визит - фото

За п'єсою Фрідріха Дюрренматта "Візит старої дами"
Вистава «Візит» створена режисером-постановником Давидом Петросяном за однією із найвідоміших п'єс класика швейцарської літератури Фрідріха Дюрренматта (1921-1990) «Візит старої дами» (1956). Його парадоксальні, сповнені гротеску і «чорного гумору» твори із захоплюючими інтригами, абсурдністю ситуації, в які потрапляють персонажі, і в той же час глибинним знанням людської психології, приваблюють не одне покоління митців світового театру.

Дивовижні, вишукано театральні за своєю суттю, твори Дюрренматта не дають відповідей, але змушують замислюватися про найголовніші поняття Буття.

Сюжет п'єси «Візит старої дами» досить прозорий. Через багато років в місто своєї юності, першої любові приїжджає жінка на ім'я Клер. Дівчиськом, через зраду коханого, звинувачена у розпусті і народженні позашлюбної дитини, втікаючи від загального осуду, вона змушена була щезнути. І ось через роки вже інша Клер повертається до свого міста. Тепер вже не наївним дівчам, а власницею мільярдів. Її приїзд викликає ажіотаж серед мешканців, адже ж на сьогодні міліардерка їхня остання надія, лише вона із своїми капіталами здатна вселити життя у занедбане місто і повернути добробут в їхні домівки. «Еліта» міста відчайдушно готується до визначної події, намагаючись попри обставини, що склалися, гідно виглядати в очах колишньої співмешканки. Проте у Клер інші плани щодо візиту… Вона приїхала не лише заради зустрічі із містом та колишнім коханням Альфредом Ілєм, вона прагне справедливості. Так, Клер погоджується подарувати городянам один мільярд, але за однієї умови…

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua:
👉 Telegram-канал «Диван зачекає» - це найкращий гід по Києву
👉 Facebook
👉 Viber
👉 Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Театри
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах