Сервіс доставки Rocket закрився, заборгувавши мільйони гривень ресторанам

Сервіс доставки Rocket закрився, заборгувавши мільйони гривень ресторанам.

Сервіс доставки Rocket закрився, заборгувавши мільйони гривень ресторанам. Фото: expert.com.ua

Події
02 серпня 2022 15:13

Український стартап з доставки їжі та продуктів Rocket закрився з боргами 144,82 мільйони гривень і зараз намагається збанкрутувати.

Про те, що компанія звернулась до київського суду, щоб відкрити справу про банкрутство, повідомляє Forbes.

Сейчас все самое оперативное в нашем Telegram-канале. Подписывайтесь, чтобы быть в курсе самой важной информации

Минулого року сервіс швидкої доставки їжі Rocket активно зростав та розвивався. Хорошим підґрунтям для такого стрімкого розвитку стала пандемія. Rocket працював з 3000 ресторанів у 25 містах України, а також виходив на іноземні ринки. Forbes оцінював стартап у 50-100 мільйонів доларів. Однак через арешт першого інвестора Тімура Рохліна у компанії почалися проблеми з фінансуванням, а нового власника так і не вдалося знайти.

У березні цього року співзасновники Rocket Олексій Юхимчук та Станіслав Дмитрик, що проєкт заморожений, а команді краще шукати нову роботу.

Зараз сервіс доставки заборгував гроші власникам понад десятьох закладів. Наприклад, мережі "Юджин Фуд" Євгена Чернишенка винен сотні тисяч гривень. Проте він не єдиний кому Rocket повинен повернути кошти, сумарно власникам десятьох закладів – 1,16 млн. гривень.

Найбільше постраждала мережа віртуальних ресторанів Дениса Мамонова та Олега Скрипченка. Їхня мережа працює під такими відомими брендами, як "БагатоЛосося", "БагатоСалату" та "Сушихо" і лише на доставку. На Rocket припадає 10% замовлень. Нині борг становить 382 000 гривень.

Власник мережі GastroFamily Дмитро Борисов, якому сервіс доставки винен 167 000 гривень, не розуміє звідки такі борги. Rocket продавав подукт закладу і брав через свій застосунок гроші від клієнта, а потім у строк у 30 днів мав компенсувати вартість за вирахуванням 25% комісії.

На початку травня ТОВ "Рокер Делівері" звернулось до Господарського суду Києва, щоб відкрити справу про банкрутство. Для цього Rocket повинен був довести в суді, що не може сплатити борги, якы становлять 144, 82 млн гривень. Однак суд відмовив у відкритті справи, оскільки компанія не надала договорів, які доводять цю заборгованість.

Після відмови суду "Рокер Делівері" змінила місце реєстрації з Києва на Луцьк. Переїзд компанії може бути пов’язаний з тим, що волинський суд виглядає більш зручним для розгляду справи.

Нагадаємо, раніше Vgorode повідомляв, що в українському офісі McDonald`s повідомили, що плани про відкриття ресторанів у серпні неправдиві.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

"Підсумки дня. Новини України та світу" - о 22:00 пишемо добірку про те, що важливого відбулося протягом дня.
Vgorode.ua Київ - усе, що стосується нашого міста.
"Диван зачекає" - куди ходити у Києві, та як розважатися.
"Сова" - кращі добірки кіно, серіалів, та музики.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах