Енергетики заявили, що новорічна ялинка у Києві не шкодитиме енергосистемі

Енергетики заявили, що новорічна ялинка у Києві не шкодитиме енергосистемі.

Енергетики заявили, що новорічна ялинка у Києві не шкодитиме енергосистемі. Фото: Vgorode

Події
29 листопада 2022 08:40

У мережі з'явилася інфографіка, яка вказує на енергозатратність головної новорічної ялинки у Києві. Проте, у рішенні міської влади було враховано сучасні умови, тому ялинка буде максимально економною.

Нагадаємо, раніше Vgorode писав, що у Києві таки встановлять головну новорічну ялинку на Софійській площі. На неї не будуть виділятися гроші з міського бюджету, адже свої кошти на це виділили меценати і бізнес. Встановленням ялинки традиційно займатиметься компанія "Folk Ukraine". Новорічних святкувань і ярмарків цього року не буде, але окрім головної ялинки в центрі Києва, буде ще декілька різдвяних локацій. Попередній ескіз більше не розглядається, його залишили на наступні роки. 

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Згідно з інфографікою від Ua War Infographics, головна ялинка в Києві завжди давала додаткове навантаження на енергомережу. Вона сяяла 25 днів і споживала 5,96 МВт за 1 день. Для порівняння, так само споживає за годину 1 192 квартири або 12 шістнадцятиповерхівок. Цього року ялинка могла б додати +2% до наявного дефіциту електроенергії у столиці.

Енергетики заявили, що новорічна ялинка у Києві не шкодитиме енергосистемі.Енергетики заявили, що новорічна ялинка у Києві не шкодитиме енергосистемі. Фото: t.me/uawarinfographics

Проте цьогорічна головна ялинка Києва не буде споживати електроенергію зовсім. Як повідомили у Yasno, суперечки щодо встановлення новорічної красуні закінчилися. За рішенням місцевої влади, ялинка буде без ілюмінації, тому вона не дасть жодного навантаження на електросистему. Енергетики підтримують таку ідею. Таким чином діти і дорослі отримають свято, яке ворог не має правазабирати у нас, а кількість потреб для відключень електроенергії зменшиться.

Нагадаємо, раніше ми писали, що допоки у Києві тривають аварійні відключення світла, давати електроживлення споживачам будуть на 4-6 годин на добу. Після того, як енергосистему стабілізують, столиця повернеться до графіків планових відключень світла.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

"Підсумки дня. Новини України та світу" - о 22:00 пишемо добірку про те, що важливого відбулося протягом дня.
Vgorode.ua Київ - усе, що стосується нашого міста.
"Диван зачекає" - куди ходити у Києві, та як розважатися.
"Сова" - кращі добірки кіно, серіалів, та музики.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах